دزدگیر پارادوکس چیست؟

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox ، نوعی دستگاه مجهز و سیستم حفاظتی است. که برای نصب در منازل، ساختمان های اداری و تجاری طراحی شده است. توسط این دستگاه دزدگیر، امنیت داخلی ساختمان ها تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. استفاده از این تجهیزات در راستای نصب دوربین مداربسته می توانند یک سری کامل و ایده آل با قابلیت های کاربردی منحصر به فرد را به مشتریان ارائه دهند. این تجهیزات را می توان جزو دستگاه های هوشمند الکترونیکی قلمداد نمود.

دزدگیر پارادوکس ، محصول شرکت پارادوکس در کانادا است و یکی از بهترین نوع دزدگیر در نوع خود محسوب می شود. خرید یکی از این دستگاه ها از هر نظر مقرون به صرفه بوده و امنیت ساختمان را تضمین می کند. اگر قصد دارید یک دزدگیر مجهز و کارآمد برای منزل یا محل کار خود خریداری کنید، دزدگیر paradox را به شما پیشنهاد می کنیم.

در حال حاضر دزدگیر پارادوکس paradox در دو مدل بیسیم و دارای سیم، در بازار موجود است. بسته به نوع کاربری، مشتریان می توانند یکی از این دو نوع را خریداری کنند. مدل دستگاه دزدگیر با سیم همانند دوربین های مداربسته باید عملیات سیم کشی و نصب برای آن ها انجام شود. برای مدل های دزدگیر بیسیم، سیستم بر اساس امواج شبکه بیسیم عمل می کند.

البته لازم است در این قسمت به این مسأله اشاره کنیم که سیستم های پارادوکس paradox در مدل بیسیم به قدری قوی هستند که امواج محیط، هیچگونه تداخل در دریافت امواج شبکه توسط حسگرهای پنل دزدگیر ایجاد نمی کنند. به این ترتیب، مشتریان می توانند با اطمینان خاطر، انواع دزدگیر پارادوکس paradox بیسیم را در ساختمان خود نصب کنند.

نصب دزدگیر پارادوکس

هر مشتری با خرید دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox، یک دستگاه اصلی، تجهیزات لازم برای نصب مانند چشمی ها و حسگرها، سیستم آژیر یا اعلام سرقت، مگنت ها، ریموت، سیم و لوازم جانبی و همچنین نرم افزارهای مرتبط را از فروشنده دریافت می کند. فردی که برای نصب دزدگیر پارادوکس paradox به عنوان سیستم اعلام سرقت اعزام می شود باید به طور کامل به تمام اجزای دستگاه و مراحل نصب سیستم تسلط کامل داشته باشد.

بنابراین جهت خرید، نصب و یا حتی مشاوره یک سیستم امنیتی کامل برای پروژه های خود می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Paradox

دیدگاهتان را بنویسید